Українська Православна Церква

Київський Патріархат

Свято-Миколаївський Храм в: Вконтакті | Facebook | Twitter

«…Що мені робити, щоб успадкувати життя вічне?»

Дата публікації: 28.01.2019


Запитання, з яким звернувся багатий юнак до Ісуса Христа так само виникає і у кожного з нас, коли приходимо до храму на богослужіння. Христос крізь призму сьогоднішнього євангельського читання нам відповідає, що потрібно виконувати заповіді і йти за Ним.
Виконання заповідей є зрозумілим, а що означає йти за Христом? По-справжньому слідувати за Христом означає, що Він став для нас усім. Кожна людина слідує за кимось або чимось: друзями, масовою культурою, сім’єю, егоїстичними бажаннями чи Богом. Ми можемо слідувати лише за чимось одним (Матвія 6:24). Бог заявляє, що ми не повинні мати жодних інших богів перед Ним (Вихід 20:3; Повторення Закону 5:7; Марка 12:30). По-справжньому йти за Христом означає не слідувати більше ні за чим іншим, прагнути бути схожим на Нього у любові до ближнього.
У 35-ту неділю після П’ятидесятниці у Свято-Миколаївському храмі на Татарці було звершено Божествену літургію, а напередодні Всенічне бдіння. Богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Тарас Мельник у співслужінні кліру храму: ієрея Василя Бурки, ієрея Андрія Гуля, ієрея Андрія Тищенка та диякона Сергія Педька. Після запричасного стиха зі словом проповіді до парафіян звернувся диякон Сергій акцентуючи увагу на євангельському читанні.
По заверешенню богослужіння священнослужителі та парафіяни храму молились до Господа Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа за мир та перемогу українського війська

Розклад богослужінь