Українська Православна Церква

Київський Патріархат

Свято-Миколаївський Храм в: Вконтакті | Facebook | Twitter

101-ша річниця з Дня створення ВІТІ

Дата публікації: 29.01.2019

29 січня Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відзначає 101-шу річницю з Дня створення.

З приводу початку відліку існування інституту з 29 січня 1918 року велось багато дискусій, було проведено безліч пропозицій та обговорень. Проте Військовий інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут є сучасним українським навчальним закладом.

- Нам є ким і чим пишатись, ми маємо незабутню, свою історію. Всі разом ми хочемо відійти від шаблонів та стереотипів з приводу відзначення Дня інституту як дня, що святкують веселощами, концертами, та застіллями, - кажуть в інституті.

- З часу присвоєння Президентом України у 2018 році Військовому інституту телекомунікацій та інформатизації почесного найменування «імені Героїв Крут», проведено багато кропіткої роботи. Змінено символіку інституту, введено в дію почесні нагрудні знаки інституту для курсантів, офіцерів та науково-педагогічних працівників інституту . Велика подяка Інституту національної пам’яті України, які підтримали нас та привели до бажаного результату – Днем створення Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, віднині і назавжди, вважається 29 січня 1918 року, День увічнення пам’яті самопожертви молодого покоління за незалежність України, День подвигу в ім’я своєї держави, - сказав до присутніх студентів на плацу Начальник військ зв’язку Збройних Сил України генерал-майор Володимир Рапко.

Від імені Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Епіфанія з нагоди річниці заснування особовий склад Військового інституту телекомунікацій та інформатизації привітав Перший заступник Голови СУВД, настоятель Свято-Миколаївського храму на Татарці прот. Тарас Мельник. Капелан побажав юним послідовникам героїв Крут вправності у навчанні, сили волі та віри в заступництво Боже для України.

Розклад богослужінь