Українська Православна Церква

Київський Патріархат

Свято-Миколаївський Храм в: Вконтакті | Facebook | Twitter

31-ша неділя після П'ятдесятниці

Дата публікації: 31.12.2018

Сьогодні у 31-шу неділю після П'ятдесятниці, Свята Православна Церква пропонує нам Євангельську притчу про весільний бенкет.
Всі люди, покликані нашим Спасителем до вічного життя, покликані ввійти в таїнство безкінечної любові – Царство Небесне. Господь створив світ для того, щоб розділити з людьми вічну Божественну радість, але люди не сприйняли цього, навівши на себе прокляття гріха і смерті. Господь дав нам все необхідне для нашого спасіння, і кожен має можливість засвоїти для себе ті благодатні дари, які вилив Всемилостивий Отець на наш світ. Хто ж зуміє засвоїти все це – стане учасником вічних благ, тому сьогодні у Євангельському читанні ми чули притчу, яка дає нам яскравий приклад цього. В ній ми чули про багато покликаних, та мало обраних. Ці слова стосуються кожного із нас. 
Господь кличе всіх до Царства Свого, але достойними увійти будуть тільки ті, хто по-справжньому відгукнуться на Господній заклик. Тільки шляхом виконання заповідей Христових, участю у святих таїнствах, особливо у таїнстві Євхаристії, ми зможемо приєднатись до весільних гостей, увійти і приєднатись до Небесної трапези у Царстві Отця Нашого.
Сьогодні 30 грудня 2018 р., у Свято-Миколаївському храмі на Татарці традиційно було відслужено Всенічне бдіння та Божественну літургію. Богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Тарас Мельник у співслужінні кліриків храму: ієрея Василя Бурки, ієрея Андрія Гуля, ієрея Андрія Тищенка та диякона Сергія Педька. Богослужіння вже традиційно звершується в нашому храмі із сурдоперекладом. Після запричасного стиха зі словом проповіді звернувся о. Тарас, який акцентував увагу парафіян на значенні прочитаного сьогодні уривку Євангелія. По закінченню Літургії, було відслуженно подячний новорічний молебень під час якого усі дякували Богу за рік який минає і просили благословення Божого на прийдешній рік

Розклад богослужінь