Українська Православна Церква

Київський Патріархат

Свято-Миколаївський Храм в: Вконтакті | Facebook | Twitter

Капелани СУВД у складі української делегації прибули до Канади

Дата публікації: 05.02.2019

Капелани Синодального управління військового духовенства у складі української делегації прибули до Канади задля участі в Курсах розвитку капеланів, серед яких і військовий священник Андрій Гуль, клірик Свято-Миколаївського храму на Татарці.

Як повідомляє капелан Святослав Юрків, першого дня відбулося знайомство учасників курсу з адміністрацією школи Pigeon, де й будуть відбуватися міжнародні навчання, та з курсом, який пропонується пройти спільно військовим та капеланам. Капелани оглянули територію школи, де розміщено два храми - протестантський, де служать капелани різних протестантських течій, та римо-католицький.

«На початку відбулася презентація кожним учасником курсу особисто англійською. Визначені основні сподівання від курсу та питання, відповіді на які ми очікуємо отримати від наших канадських друзів. Разом з тим, l/c-l PIGEON зазначив про значимість українського досвіду військового капеланства, набутого під час бойових дій на сході України. Під час перерв активно знайомимось та спілкуємося з колегами», - повідомляє Відділ взаємодії з військовими капеланами Центру МПЗ ЗС України.

«Метою навчання є дізнатися як працює система капеланського служіння в Канаді, щоб ми мали змогу кращі моменти застосувати кожен у своїй державі, а також побудувати мости дружби між капеланами різних країн. Вже після першого дня навчання можу сказати, що українська система за структурою мало чим поступається канадській. У кожного свої особливості, пізнаючи які кожен з нас стає кращим», - ділиться своїми враженнями на своїй сторінці у Fb капелан Святослав.

До міжнародної поліконфесійної групи увійшли 3 капелани з Південної Кореї, 2 з Республіки Кот-д'Івуар (Африка) та 5 наших земляків, про яких ми повідомляли раніше.

Спільні міжнародні навчання триватимуть до 14 лютого. Про подробиці капеланських курсів та здобутий ними досвід можна дізнатися на офіційній сторінці сайту СУВД.

Розклад богослужінь