Українська Православна Церква

Київський Патріархат

Свято-Миколаївський Храм в: Вконтакті | Facebook | Twitter

Капелани взяли участь в недільній літургії у кафедральному соборі м. Торонто.

Дата публікації: 11.02.2019

З благословення предстоятеля Української Православної Церкви в Канаді, Високопреосвященнійшого митрополита Юрія (Каліщука) та Преосвященнійшого єпископа Андрія (Пешка) військові священики (капелани) Православної Церкви України прот. Дмитро Волошин, свящ. Святослав Юрків та клірик Свято-Миколаївського храму на Татарці свящ. Андрій Гуль взяли участь в недільній літургії у кафедральному соборі Святого рівноапостольного князя Володимира Великого у м. Торонто.
У святковому богослужінні взяла участь численна українська громада міста, велика частина якої приступила до таїнств сповіді та причастя. Особливі прохання були піднесені за український народ та воїнів, які боронять свою батьківщину від ворогів. Кожен з капеланів мав змогу звернутись до всіх присутніх зі словами проповіді, подяки за підтримку та розповіді про українське капеланство.
Після богослужіння в приміщенні актової зали храму відбулася зустріч військових священиків з українською громадою. Лунали пісні рідною солов’їною мовою, на очах багатьох виступали сльози, люди розпитували про Україну та українців, про Православну Церкву і дякували священнослужителям за візит до їхньої парафії.

Розклад богослужінь