Українська Православна Церква

Київський Патріархат

Свято-Миколаївський Храм в: Вконтакті | Facebook | Twitter

ПРОЩЕНА НЕДІЛЯ: Заговини на піст у Свято-Миколаївському храмі на Татарці!

Дата публікації: 13.03.2019

 

У неділю, 10 березня, у Свято-Миколаївському храмі на Татарці відбувся захід «Заговини на піст», який скликав усіх парафіян та гостей храму відновити традиції українського народу. 
«Наша українська традиція Масниці – не має нічого спільного з російською Масляною. У нас на меті сьогодні відродити й показати усім наші українські традиції, які не мають піти в забуття», звернувся до присутніх настоятель Свято-Миколаївського храму на Татарці Православної Церкви України протоієрей Тарас Мельник, з благословення якого пройшло дійство.
Під час заходу присутні мали нагоду послухати українських пісень у виконання хору «Аксіос», інсценізовану постановку гурту «Навечір’я», виступ учасників театру міміки і жестів «Райдуга». Окрім традиції Масниці та Колодія, учасники заходу також вшанували 205-ту річницю від дня народження Тараса Шевченка і 158-і роковини смерті Кобзаря спільним виконанням «Заповіту», а вихованці недільної школи храму декламували уривки шевченківських поезій. Не залишило жодного учасника байдужим також блискуче виконання поезії «Хустина» Тараса Шевченка Тетяною Копайгородською. 
До проведення заходу також долучилася заслужений працівник культури України – Зоя Ружан, яка цього дня завітала на захід не сама, а разом із народним декламатором Михайлом Урлюком, заслуженою артисткою України Ольгою Мовчан, заслуженою артисткою України та Грузії Іванною Котяш-Елардашвілі.
Також, настоятель та клір храму висловлює щиру подяку за допомогу у проведенні заходу ТОВ «Проектно-Будівельний Альянс», в особі директора Мирного Сергія Анатолійовича, «ПАТ Оболонь», військовій частині А 0799, Київському професійному коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою та всім хто долучився до нашого заходу.
Таким веселим та незабутнім дійством парафіяни й гості храму увійшли в час Великого посту. Маємо надію, що цей піст для усіх пройде у молитві та подяці Господу за всі Його ласки.

Розклад богослужінь