Українська Православна Церква

Київський Патріархат

Свято-Миколаївський Храм в: Вконтакті | Facebook | Twitter

Україна святкуватиме Різдво двічі — 25 грудня і 7 січня.

Дата публікації: 25.12.2018

Українці мають можливість святкувати Різдво 25 грудня разом з усіма іншими християнами, які користуються григоріанським календарем. Влада зробила цей день вихідним, відтак українці отримали можливість обирати, чи святкувати Різдво за григоріанським, чи юліанським календарем. Дехто ж радіє можливості святкувати двічі.

Ідея перевести святкування Різдва в Україні у відповідність до календаря, яким українці користуються у світському житті, не є новою. Представники церков і громадськості пропонували відмовитись від святкування релігійних свят за старим юліанським календарем і перейти на чинний – григоріанський, або ж на практично тотожний новоюліанський, як це зробила на початку ХХ століття більшість православних церков.
Тому Настоятель, клір та громада Свято-Миколаївського храму на Татарці вітає всіх українців з Різдвом Христовим за григоріанським календарем. Нехай наша духовна праця та щирі молитви і надалі утверджують нетлінні християнські цінності.
Хай завжди буде з нами і нашою улюбленою країною наш Господь! Як сказав апостол Павло: «Благодать Господа нашого Ісуса Христа, і любов Бога й Отця, і причастя Святого Духа нехай буде зо всіма вами!»

Розклад богослужінь