Українська Православна Церква

Київський Патріархат

Свято-Миколаївський Храм в: Вконтакті | Facebook | Twitter

ЮВІЛЕЙ ГЕРОЯ УКРАЇНИ: ДУХОВНОМУ ЛІДЕРУ ПРАВОСЛАВНИХ УКРАЇНЦІВ ВИПОВНИЛОСЯ 90 РОКІВ

Дата публікації: 28.01.2019

ЮВІЛЕЙ ГЕРОЯ УКРАЇНИ:
ДУХОВНОМУ ЛІДЕРУ ПРАВОСЛАВНИХ УКРАЇНЦІВ ВИПОВНИЛОСЯ 90 РОКІВ

З нагоди ювілею Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета у Національному палаці мистецтв "Україна" відбулася урочиста Академія.

23 січня зал Національного палацу мистецтв "Україна" був заповнений, адже багато людей прийшли подякувати Святійшому владиці за його невтомну працю у розбудові Православної Церкви в Україні.

Святійшого Патріарха Філарета вітали Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Епіфаній, Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко), Голова ВР України Андрій Парубій, Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, перша леді України Марина Порошенко, провідник кримськотатарського національного руху Мустафа Джемілієв, Перший заступник Голови СУВД, настоятель Свято-Миколаївського храму на Татарці прот. Тарас Мельник, єпископи Православної Церкви України, воїни Збройних Сил і Національної гвардії, предстоятель УГКЦ Святослав (Шевчук).

До привітань також долучилися капелани які несуть душпастирське служіння у Сухопутних військах, Національній Гвардії, Військово-морських Силах, Державній Прикордонній Службі, Повітряних Силах, Десантно-штурмових військах, Силах Спеціальних операцій.

Приїхали з різних куточків України, щоб привітати ювіляра численне духовенство та миряни, очільники та представники Церков і релігійних організацій, голови обласних, районних та міських державних адміністрацій, представники наукової та творчої інтелігенції, політичні та громадські діячі.

В кінці всі гості ще раз привітали Святійшого Патріарха Філарета оплесками та піднесено заспівали «Многая літа» Святійшому владиці. Численні запрошені могли особисто привітати Патріарха з ювілеєм та висловити йому свої найщиріші побажання. Вітальні слова заполонили всю стрічку Фейсбуку і навіть із далеких куточків світу лунали щирі подяки Ювіляру.

Клір та громада Свято-Миколаївського храму на Татарці приєднується до привітань та бажає Святійшому Патріарху Філарету міцного здоров’я, душевних і тілесних сил, Божої ласки на добре і благе служіння Церкві й Україні.

Нагадаємо, що на початку року, 8 січня, Патріарху Філарету була присвоєна висока державна нагорода - Герой України.

Розклад богослужінь